Domino Antik
Hem / Glas / Vaser

Set om 6 glasvaser Gunnar Nylund/Asta Strömberg för Strömbergshyttan 1950-tal G79

Gjorda med underfångsteknink
Signerade
Höjder 39,5 - 32,5 - 28,5 - 21,5 cm

Undrar du över något?

Fråga här!

Dela

Glas

Upplandsgatan 25, Stockholm
+46 (0)8 33 78 58
Lördag
11 - 16
Mån-fre
12 - 18
öppet