Set om 6 glasvaser Gunnar Nylund/Asta Strömberg för Strömbergshyttan 1950-tal Nr G79

Pris:
Rea pris12 000 kr

Beskrivning

Gjorda med underfångsteknink
Signerade
Höjder 39 5 - 32, 5 - 28, 5 - 21 5 cm

Payment & Security

American Express Apple Pay Bancontact Google Pay Klarna Maestro Mastercard Shop Pay Visa

Din betalningsinformation behandlas säkert. Vi lagrar inte kreditkortsuppgifter och har inte tillgång till din kreditkortsinformation.

You may also like